ОККО розширює мережу паназійських ресторанів Meiwei в Києві
10.08.2018

ОККО розширює мережу паназійських ресторанів Meiwei в Києві

OKKO відкрив новий ресторан паназійської кухні Meiwei в Києві. П'ятий заклад став першою точкою мережі на лівому березі міста та працює за адресою Русанівський бульвар, 1а. До кінця 2018 року компанія планує розширення географії – до мережі приєднається новий ресторан у Львові.

«Ми давно спостерігаємо за зростанням популярності паназійської кухні в Україні. Досвід нашого першого ресторану при АЗК посприяв вирішенню вийти в минулому році з міським форматом. За цей час нам багато вдалося, і сьогодні мережа показує хороший результат. Тільки обсяг доставок з нашого ресторану сіті-формату, якщо порівнювати показники за перший місяць роботи і сьогоднішні показники, зріс у 8 разів», – коментує керівник ресторанного напрямку OKKO Андрій Янчук.

Крім традиційного меню новий Meiwei пропонує сезонні новинки від шефа та бізнес-ланчі. Лаконічний дизайн інтер'єру продовжує традицію першого ресторану міського формату. Гості зможуть розташуватися в просторому залі з терасою і відкритою кухнею.

Нагадаємо, що перший Meiwei міського формату компанія відкрила восени минулого року. Протягом 2018 року мережу доповнили два фудкорта в центральних ТРЦ столиці, а також була істотно розширена географія доставки.

 

Поділитись