«ОККО» розширює мережу представлення свіжоспеченого хліба
07.03.2017

«ОККО» розширює мережу представлення свіжоспеченого хліба

У серпні минулого року на кількох АЗК «ОККО» в Києві й Одесі розпочали випікати смачний свіжоспечений хліб за оригінальними рецептами. Пропозиція виявилася настільки популярною, що сьогодні вже приблизно 60 автозаправних комплексів мережі щодня з 10:00 до 22:00 пропонують своїм гостям ароматний хліб.

Придбати його тепер можна не лише в Києві чи Одесі, а й у Львові, Дніпрі, Херсоні, Запоріжжі, Тернополі, Полтаві та інших містах, на найбільших автошляхах України та на під’їздах до карпатських курортів. Відповідно до своїх вподобань гості АЗК можуть придбати зерновий хліб, житній De luxe або сирну чи пшенично-житню чіабату.

До складу зернового хліба входить насіння соняшника та кунжуту, сушена морква та вівсяні пластівці. Темний житній De luxe випікається за оригінальною фінською рецептурою із житнього та пшеничного борошна з додаванням глюкозного сиропу, високоякісного солоду та ароматних коріандру, кмину і фенхелю. Чіабата – це традиційний італійський хліб із хрусткою скоринкою та м’якушем з великими порами. Вона ідеально смакує з крем-супами, а також чудово підходить для приготування сендвічів.

Багато водіїв вже оцінили переваги оригінальної хлібної випічки від «ОККО». Адже це настільки ж смачно, як і зручно. По дорозі з роботи чи навіть під час обідньої перерви, заправляючи автомобіль чи смакуючи ароматну фірмову каву від «ОККО», можна ще й придбати апетитний хліб та інші продукти до столу, витративши на все це мінімум часу. 

Поділитись