ОККО та місцеві мешканці дійшли згоди щодо АЗС на Ревуцького (м.Київ): компанія більше не має відношення до об'єкту
21.11.2019

ОККО та місцеві мешканці дійшли згоди щодо АЗС на Ревуцького (м.Київ): компанія більше не має відношення до об'єкту

Одним із головних бізнес-принципів ОККО на ринку є відкритість.  В усіх спірних ситуаціях ми намагаємось діяти враховуючи інтереси всіх зацікавлених сторін та знайти компромісне рішення.

У 2017 році  ТОВ  «Гуель Парк» (компанія-забудовник та орендар земельної ділянки, яка є незалежним суб'єктом господарювання і на власний розсуд здійснює свою господарську діяльність, та не є пов'язаною з групою компаній «ОККО» в розумінні чинного законодавства)  розпочало будівельні роботи зі спорудження АЗК на перетині вулиць Ревуцького та Ахматової в м. Києві. Як повідомлялось раніше, між ПАТ «Концерн Галнафтогаз», що є власником мережі АЗК ОККО та ТОВ «Гуель Парк» є лише письмова домовленість, відповідно до якої компанія орендує або придбає АЗК  після завершення компанією-забудовником всіх робіт на об’єкті, введення в експлуатацію та оформлення правовстановлюючих документів на нього у повній відповідності до чинного законодавства України та виключно за умови відповідності такого АЗК діючим протипожежним, екологічним та іншим нормам, а також корпоративним стандартам мережі ОККО.

На самому початку будівництва між ТОВ «Гуель Парк» та місцевими мешканцями виник конфлікт, що переріс у тривалий спір. Керівництво мережі АЗК ОККО неодноразово наголошувало представникам ТОВ  «Гуель Парк» про необхідність залагодження всіх спірних питань з місцевою громадою. Свого часу, перебуваючи у статусі потенційного орендаря/покупця об’єкту, менеджмент ОККО долучився до перемовин з місцевими мешканцями з наміром прямого та відкритого діалогу.

За результатами проведених зустрічей і перемовин, керівництво мережі дійшло висновку, що представниками ТОВ «Гуель Парк», протягом довгого часу так і не було враховано інтереси місцевої громади й не знайдено компромісного рішення.

Таким чином, мережа ОККО прийняла рішення розірвати стосунки з ТОВ «Гуель Парк» та відмовитись від пропозиції спорудження АЗК на перетині вулиць Ревуцького та Ахматової в м. Києві.

Наразі розпочато роботи з демонтажу всіх елементів нашого бренду. Компанія офіційно заявляє, що від сьогодні не має відношення до даної забудови й не несе відповідальності за ті дії, які у майбутньому компанія-забудовник та орендар земельної ділянки буде проводити на цій території.

Поділитись