ОККО та ПриватБанк надають можливість відтермінувати «Гарантованими платежами» оплату за пальне
12.06.2014

ОККО та ПриватБанк надають можливість відтермінувати «Гарантованими платежами» оплату за пальне

Мережа АЗК «ОККО» та ПриватБанк  розпочали спільний проект з фінансового забезпечення угод купівлі-продажу нафтопродуктів на гуртовому ринку. Він полягає в тому, що банк гарантуватиме оплату з боку тих клієнтів «ОККО», котрим зручно розплатитися за придбане пальне не одразу, а через певний, погоджений сторонами період часу.

 

 

За оцінками керівника департаменту корпоративних продаж мережі АЗК «ОККО» Ірини Кучабської, є кілька потенційних категорій клієнтів, для яких запропонований алгоритм буде вигідним. Це перевізники, торгівельні й кур’єрські компанії, підприємства АПК, підрядники державних замовлень, новостворені юридичні особи.

 

«Пропонований нами механізм дуже простий в оформленні документів і дає нашим клієнтам додаткові переваги, оскільки дозволяє вибудувати їм максимально зручні графіки розрахунків для пальне», - зазначає Ірина Кучабська.

Поки що проектом охоплено 5 областей України – Львівську, Волинську, Рівненську, Тернопільську, Закарпатську, але в перспективі проект поширюватиметься й на інші регіони.

 

«Спільна програма з «ОККО» - це добрий стимул для економіки, адже залучення «Гарантованих платежів» дешевше від будь-якого банківського кредиту і вигідніше, нiж використання власних коштів, - зазначив перший заступник голови правління ПриватБанку Володимир Яценко. - Перш за все, можливість користуватися банківським кредитом під 4% річних дуже стане в нагодi сільгосппідприємствам  у період проведення збиральної кампанії».

 

ПриватБанк  запровадив систему доступного фінансування бізнесу через надання українським компаніям та підприємцям безресурсних гарантій «Гарантований платіж» у травні 2013 року. За минулий рік банком збільшено обсяги фінансування бізнесу за програмою «Гарантовані платежі» вчетверо - до 27 млрд. грн.

 

Детально про умови придбання пального від мережі «ОККО» з відтермінуванням розрахунків можна дізнатися ТУТ.

Поділитись