ОККО вироблятиме сонячну енергію для Львова
15.02.2018

ОККО вироблятиме сонячну енергію для Львова

Мережа АЗК «ОККО» продовжує інвестувати у проекти сонячної електроенергетики. Минулого року компанія встановила сонячні електростанції на даху двох своїх автозаправних комплексів – у Києві та Чернівцях, а до кінця 2018 року планує змонтувати сонячну електростанцію потужністю 200 кВт на даху та фасаді будівлі свого центрального офісу у Львові.

Вартість проекту – майже 7,5 мільйона гривень. Завершити будівельні роботи планується до кінця 2018 року. До складу нової сонячної електростанції входитиме сучасне інверторне обладнання та близько 1000 модулів, розміщених як на даху, так і по всьому фасаду 7-поверхової будівлі. Згенеровану  електричну енергію мережа «ОККО» має намір продавати за «зеленим тарифом» на  енергоринок України. 

«Мережа «ОККО» ще у 2008 році однією з перших в Україні приєдналася до глобальної ініціативи Go green, спрямованої на розвиток екологічних і ресурсозбережних ініціатив у діяльності компанії, - розповідає директор департаменту розвитку мережі АЗК «ОККО» Назар Турхан.  – Тому й інвестиції у сонячні електростанції  на наших АЗК й офісних об’єктах  ми розглядаємо не тільки в контексті бізнес-вигоди, а й з точки зору розвитку альтернативних джерел енергозабезпечення, збереження вичерпних ресурсів і в межах компанії, і в Україні в цілому». 

Поділитись