«ОККО» виступає за принципи прозорого і чесного бізнесу
02.06.2016

«ОККО» виступає за принципи прозорого і чесного бізнесу

Якщо ми прагнемо швидких позитивних змін в українському суспільстві, у нашому житті, то запорукою цього має стати чесність і відповідальність кожного у своїх вчинках і діях. Саме тому мережа АЗК «ОККО» ініціювала кампанію «Чесна заправка», мета якої – публічно заявити, що в основі її успіху лежать саме такі цінності. Вони ж здатні стати фундаментом успіху для всієї країни.

«Сьогодні ми відчуваємо, що відповідальний бізнес здатний бути генераторами масштабних позитивних зрушень у суспільстві, тому й виступаємо з цією ініціативою, - каже президент мережі АЗК «ОККО» Віталій Антонов. - Якщо взяти топ-10 держав з найнижчим індексом корупції і топ-10 держав з найвищим індексом процвітання, то списки будуть майже однакові. Тобто успіх і чесність – це взаємопов’язані речі. Тому рецепт української мрії простий: чесна держава – чесний бізнес – чесні громадяни. Але він спрацює лише тоді, коли сильними будуть усі три ланки. Кампанія «Чесна заправка» – це наш сигнал з боку бізнесу про готовність до прозорості й відкритості у своїй діяльності».

У рамках кампанії «Чесна заправка» мережа «ОККО» розповідає про ключові бізнес-цінності, які дозволяють їй ефективно працювати та розвиватися на ринку України: якість пального, точність наливу та сплата податків. Зокрема, компанія вже 17 років працює в рітейлі пального, інвестувавши за цей час в економіку держави понад 1 мільярд USD. Окрім того «ОККО» є одним з найбільших платників податків в Україні – за 2015 рік в бюджети всіх рівнів компанією було сплачено понад 6 млрд. грн податків.

Для мільйонів своїх клієнтів мережа «ОККО» надає пальне і послуги найвищої перевіреної якості. Система контролю у мережі побудована таким чином, щоб технічно унеможливити недоливи і потрапляння неякісного нафтопродукту на АЗК «ОККО». Окрім того компанія активно підтримує зусилля держави й громадських активістів щодо боротьби з неякісною й контрафактною продукцією на українському ринку пального, виступає за удосконалення податкового й тендерного законодавства у цій галузі, за створення рівних конкурентних умов для усіх чесних операторів ринку.

Поділитись