«ОККО» вітає переможців акції «Кава плюс хот-дог – Бразилія на двох!»
05.09.2012

«ОККО» вітає переможців акції «Кава плюс хот-дог – Бразилія на двох!»

5 вересня мережа АЗК «ОККО» провела розіграш призів серед учасників акції «Кава плюс хот-дог – Бразилія на двох!».  Головний приз  - поїздка на двох до Бразилії у  Ріо-де-Жанейро -  випав Олександрові Батюку з Вінниці. Ще 100 учасників акції отримають як винагороду по 100 літрів високоякісного пального від мережі «ОККО».

Визначення  переможців відбувалося методом комп’ютерного випадкового відбору у присутності членів комісії ПАТ «Концерн Галнафтогаз». Усього в розіграші взяло участь понад 22 тисячі карток FISHKA, однак власники деяких з них виконали  умови акції кілька разів, а відповідно у стільки ж разів і збільшили свої шанси на виграш.

Акція «Кава плюс хот-дог – Бразилія на двох!» проходила у мережі АЗК «ОККО» з 1 липня по 31 серпня 2012 року.  Щоб узяти в ній участь, достатньо було у зазначений період придбати 3 французьких хот-доги і  3 будь-які кави на заправках «ОККО», пред’явивши на касі картку FISHKA.  Така покупка реєструвалася  на спеціальному лічильнику картки.  Кожні наступні зібрані 3 французьких хот-доги та 3 кави реєструвалися знову  і так далі.  Таким чином, кожен клієнт мав можливість кілька разів реєструватися учасником акції та підвищувати свої шанси на виграш.

Про дату і місце вручення головного призу – путівки до Бразилії - ми повідомимо додатково. Натомість усім іншим переможцям акції пальне (по 100 літрів  кожному) буде зараховане на додатковий (акційний) рахунок учасника програми FISHKA. Це станеться уже протягом 24 годин  наступного робочого дня з дати  підбиття результатів конкурсу.

З повним переліком переможців та детальними умовами акції можна ознайомитися тут: http://www.okko.ua/uk/kava_hot-dog_final

http://www.myfishka.com/index.php?mod=page&id=kava_hot_dog_brazulia

 

Поділитись