«ОККО» запрошує на кокосовий сік
20.10.2014

«ОККО» запрошує на кокосовий сік

20 жовтня у магазинах на АЗК «ОККО» з’явився новий унікальний продукт – кокосовий сік марки  Dr. Antonio Martins. Це смачний і корисний напій, виготовлений винятково з соку молодих кокосових горіхів, без застосування консервантів.  Тож смакові враження він дарує абсолютно такі ж, якби ви розкрили кокос, щойно зірваний з пальми на плантації у Бразилії чи Шрі Ланці.


«Щоб тішити наших клієнтів незвичними смаками і враженнями, наша команда знаходиться в постійному пошуку високоякісних та екологічних новинок на світовому продуктовому ринку, - розповідає керівник мережі магазинів Tobi на АЗК «ОККО» Ірина Моісеєва. – А щоб ціна на кокосовий сік  була доступною для українських гурманів, ми відмовилися від послуг посередників й імпортуємо його напряму від виробника. Таке рішення також дає нам змогу повністю контролювати весь процес логістики, сертифікації і гарантує нашим  клієнтам смачну ексклюзивну пропозицію».


Зараз кокосовий сік продається уже на 60 АЗК «ОККО» (як правило, тих, де найбільш жваві автомобілепотоки), але з часом їх перелік розширюватиметься.  Напій продається як у ПЕТ-пляшках, так і в пакуванні ТЕТРАПАК. Він є гіпоалергенним і  не містить у своєму складі жирів та ГМО. Кокосовий сік створює оптимальний мінеральний баланс в людському організмі, тому у світі він уже набув високої популярності серед любителів здорових, органічних продуктів. В Україні ж досі кокосовий сік майже не був представлений на полицях магазинів.

Поділитись