«ОККО» знову підтримало скелелазів
15.03.2007

«ОККО» знову підтримало скелелазів

Продовжуючи добрі традиції в підтримку спорту та здорового способу життя, мережа автозаправних комплексів “ОККО” черговий раз допомогла провести змагання з скелелазіння, на цей раз - “Кубок Львівської області-2007”. Кубок виборювали близько сотні спортсменів не лише зі Львова, а також із Києва, Одеси, Кам'янця-Подільського, Рівного, Чернігова й інших міст України.
Змагання відбувалися на новому стенді, який нещодавно (знову ж таки при підтримці мережі АЗК "ОККО") обладнали спортсмени Львівського гірського клубу "Екстрем", що на вул. Лазаренка, 40 (гуртожиток N14 "Львівської політехніки"). До слова, у Львові діють два скелелазністенди: ще один розташований у приміщенні ЦДЮТ Галичини, що на Погулянці.
 До фіналу змагань потрапило п'ятеро львівських скелелазів,але призові місця в основному забрали гості міста. Серед чоловіків перше місце посів Станіслав Клешньов (МС, Макіївка), друге дісталося Юрієві Дзюбяку (КМС, Українка), а третє - Петрові Щербині (КМС, Одеса). Серед жінок найсильнішою виявилася Марія Сосновських (МС, Одеса), другою - Олександра Буд-Гусаім (КМС, Одеса), третьою стала львів'янка Наталя Василенко (КМС).
Поділитись