Омивач скла ОККО «Антимошка» відтепер на дистильованій воді
08.04.2016

Омивач скла ОККО «Антимошка» відтепер на дистильованій воді

В квітні в магазинах на АЗК «ОККО» з’явилися оновлені літні омивачі з ефектом «Антимошка», виготовлені на основі дистильованої води. Завдяки цьому вони значно ефективніше усувають забруднення лобового скла та є абсолютно безпечними для систем автомобіля. Виготовлені на дистильованій воді омивачі можна придбати лише в мережі «ОККО».

Дистильована вода – це вода, змінена на молекулярному рівні, очищена від домішок та мікроелементів. Через відсутність домішок очисна сила поверхнево активних речовин омивача збільшується в кілька разів, вони швидше проникають у структуру бруду та ефективніше розщеплюють його. Такі омивачі відзначаються кращим ефектом «антимошки». Вони запобігають забрудненню й закупорюванню системи подачі склоочисника.

«Ми потурбувалися й про те, щоб розфасувати омивачі у тару, максимально зручну для кожного автомобіліста. Починаючи з квітня, у нас можна придбати засіб для очищення скла в об’ємах від 1 до 4 літрів у зручних ПЕТ-пляшках чи каністрах, – розповідає керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО» Ірина Моісеєва. – Тож завдяки «ОККО» ваш автомобіль завжди виглядатиме охайним і доглянутим, а перебування в дорозі стане комфортнішим і безпечнішим».

Виробником усієї лінійки оновлених омивачів є компанія «Лінкс Лабораторії», що входить до складу того ж холдингу, що й «ОККО». Таким чином, мережа АЗК може контролювати усі технологічні процеси – від виробництва до логістики та реалізації.

Поділитись