Паливні картки «ОККО» стали мультивалютними
09.06.2017

Паливні картки «ОККО» стали мультивалютними

Власники паливних карток мережі АЗК «ОККО» можуть тепер планувати і здійснювати всі операції по них не тільки у гривні, а й в іноземних валютах. Така інновація особливо зручна для зарубіжних автотранспортних перевізників, які працюють в Україні. Перші з них уже встигли скористатися послугою безготівкового розрахунку у валюті за придбане пальне через особистий онлайн-кабінет.

«Через територію нашої країни проходить 4 з 10 європейських міжнародних транспортних коридорів. Понад 20 мільйонів тонн вантажів щороку переміщується в Україні в режимі міжнародних автоперевезень. Відповідно закордонні транспортні компанії зацікавлені в тому, щоб їхні водії, перетнувши кордон України, могли легко заправитися якісним пальним у будь-якому регіоні за однією карткою і без використання готівки, обіг якої завжди складніше проконтролювати, - розповідає керівник департаменту корпоративних  продажі мережі АЗК «ОККО» Ірина Кучабська, – Новий сервіс від  «ОККО»  не тільки дає таку можливість, а й робить її максимально зручною для нерезидентів».

Паливні картки від «ОККО» – це сучасний сервіс, який дає можливість бізнес-клієнтам в онлайн-режимі управляти своїми витратами на пальне. Зокрема, у своєму клієнтському кабінеті власник картки може налаштувати ліміти на використання пального за найбільш зручною для себе схемою, відстежувати в режимі реального часу усі операції по картці, слідкувати за станом коштів на рахунку, отримувати звітність, за потреби оперативно блокувати картку тощо. Картки забезпечені високим рівнем захисту. Ними можна розрахуватися не тільки за нафтопродукти, а й за інші товари чи послуги в мережі АЗК «ОККО».

Якщо раніше при розрахунках з картками доводилося всі суми переводити у гривні, що позначалося на оперативності надходження інформації до клієнта та досить ускладнювало власникам транспортних засобів контроль за витратами на пальне, то починаючи з травня 2017 року, весь описаний функціонал доступний і для нерезидентів.

Поділитись