Паназійська кухня на АЗК ОККО
14.08.2019

Паназійська кухня на АЗК ОККО

На 10 АЗК ОККО у Києві та 6 комплексах Одеси розпочали свою роботу спеціальні парові бокси, які пропонують клієнтам мережі популярні страви паназійської кухні від мережі ресторанів Meiwei*.

За допомогою водяної пари та підтримки температури парова вітрина забезпечує певну вологість, що є принциповою умовою для більшості страв паназійської кухні. Наприклад, таких як баоцзи зі свининою BBQ або індичкою, дім сами з куркою та овочами. Також тут можна поласувати скляною локшиною із куркою, тайським омлетом. У подальших планах компанії розширення асортименту та локацій, де будуть представлені страви паназійської кухні.

«Світовий тренд - паназійська кухня - стає все більш популярним і серед українців. Декілька років тому ми відкрили свій перший ресторан паназійської кухні при АЗК – Meiwei (Київ), згодом вийшли у міський формат та фуд-корти у торговельних центрах столиці. Сьогодні наша мета – зробити кухню більш близькою для нашого клієнта, щоб можна було ласувати улюбленими стравами не лише у ресторані, а й заїхавши на АЗК. Паровий бокс повністю зберігає смакові властивості страв. По суті, він дозволяє швидко та якісно надавати послуги харчування ресторанного рівня для тих, хто поспішає. До того ж, проект дозволив нам вийти за межі столиці. Ми вперше презентували паназійські страви на ОККО у Одесі», - розповідає віце-президент з роздрібних продажів та маркетингу ОККО Дмитро Рассказов.

Нагадаємо, що проект парові вітрини не перше ноу-хау на АЗК ОККО. Так, у 2017 році на комплексах мережі з’явилися теплові вітрини. Ще «вчора» пілотний проект представлений сьогодні вже на 170 комплексах мережі. Теплові вітрини дозволили суттєво розширити асортимент гарячих страв на АЗК у форматі самообслуговування. Наразі теплова вітрина пропонує супи, декілька видів вареників, випічку, курячі стріпси тощо.

«Ми переймаємо передові світові практики для свого бізнесу. Так, наприклад, парові вітрини представлені у багатьох якісних convenience retail Азії. Ми впевнені, що парова вітрина, як і теплова, буде гідно оцінена українцями» - додає Дмитро Рассказов.

Поділитись