«Pasta Mia» підтримає святкування «Дні Італії в Україні»
23.05.2013

«Pasta Mia» підтримає святкування «Дні Італії в Україні»

З нагоди національного свята – Дня Італійської Республіки, що припадає на 2 червня, Торгово-промислова палата Італії в Україні (ЧЧІПУ) вже традиційно організовує «Дні Італії в Україні». Мережа ресторанів італійського формату «Pasta Mia», що на АЗК «ОККО», підтримає проведення цього свята.

Офіційне святкування розпочнеться відкриттям виставки італійських шедеврів за участю Посла Італії в Україні Фабріціо Романо, мера Києва Олександра Попова та президента ЧЧІПУ Мауріціо Карневале. Мистецьку тему продовжиться відкриття «Академії Варре». А «Семінари смаків» познайомлять українців з італійською еногастрономією: кавою, пастами, прошутто тощо. Опісля відбудеться офіційна презентація проектів Торгово-промислової палати Італії в Україні в секторах «Туризм», «Продукти харчування» та «Сільське господарство», направлених на підтримку бренду «Made in Italy». Закінчить вечір закритий концерт за участю італійських артистів та творчих колективів. Серед інших тут виступатимуть Матч Пойнт та саксофоніст Джорджіо Порфіріо.

У неділю, 2 червня, відбудеться Парад італійського автомобільного дизайну. Хрещатиком проїдуть численні автомобілі брендів Феррарі, Мазераті, Ламборґіні та Дукаті. Парад закриє «Вантажівка року» – ІВЕКО. Її спеціально обладнають під сцену, на якій під час параду відбудеться мобільний фестиваль італійської музики.

Більше інформації про захід – ТУТ.

Детальна програма Днів Італії в Україні – .

Зазначимо, що «Дні Італії-2013» охоплюють основні галузі, в яких Італія є світовим лідером: мода, еногастрономія, дизайн, технології, туризм, вироби ручної роботи. Метою цього культурного заходу є промоція продукції зазначених галузей в Україні не лише шляхом її візуальної демонстрації, але також створення необхідних умов для виходу італійських підприємств на український ринок.

В межах святкування, що триватиме два дні – 1 та 2 червня, будуть представлені три важливі проекти ЧЧІПУ: «ФУДІТАЛІЯ», «КЛУБ ІТАЛІЯ» та «АГРОІТАЛІЯ», що реалізуються в галузях «ІЖА & НАПОЇ»  та «ТУРИЗМ».

Поділитись