«Pasta Mia» - у Рівному відкрився перший ресторан італійського формату
01.08.2011

«Pasta Mia» - у Рівному відкрився перший ресторан італійського формату

Наприкінці липня у Рівному, на АЗК «ОККО» по вул. Київській, 84 було відкрито перший ресторан італійського формату «Pasta Mia». Новостворений бренд розроблено компанією «Террін», він буде розвиватися нарівні з відомою мережею французької кухні «A la minute» (ресторани швидкого обслуговування) і так само працюватиме при АЗК «ОККО».

Акценти ресторану залишаються незмінними – це швидке та якісне обслуговування, використання лише натуральних свіжих продуктів, вишукана європейська кухня. Від «A la minute» заклад відрізняється своїм оформленням та меню – тут готують страви італійської кухні – найрізноманітніші види пасти, піци, супів, салатів тощо.

«Ми покладаємо великі сподівання на новий формат – розповідає директор ТОВ Террін Андрій Янчук. – За 5 років роботи на ринку бренд «A la minute» завоював прихильність і довіру клієнтів. В той же час ми даємо нашим клієнтам пропозицію рівноцінну за якістю, однак принципово іншу. В перспективі, на дзеркальних трасових АЗК «ОККО» ми будуватимемо обидва ресторани – на одному «A la minute» з його французькими акцентами, і на іншому «Pasta Mia» – з не менш вишуканою італійською кухнею».

«Наш новий ресторан має багато своїх «фішок», – говорить шеф-кухар мережі ресторанів Костянтин Білецький. – Це стосується як внутрішнього оформлення, так і самих страв. При формуванні меню ми, звичайно, багато уваги приділили характерним для італійського закладу пастам і піцам – їх у «Pasta Mia» великий вибір. До речі, паста готується не на кухні ресторану, а в залі: біля лінії роздачі є обладнане робоче місце для кухаря, який приготує Ваше замовлення за лічені хвилини, практично, на очах у відвідувачів».

З відкриттям «Pasta Mia» у клієнтів мережі «ОККО» з’явився гарний вибір закладів харчування! Тож побажаємо новоствореному бренду та працівникам «Терріну» успішної праці, вдячних та задоволених клієнтів, великих і частих замовлень та натхнення!
Поділитись