Pasta Mia запрошує відчути смаки італійської Кампанії
14.03.2016

Pasta Mia запрошує відчути смаки італійської Кампанії

Паста «Маргарита» і піца з лососем – найулюбленіші страви життєрадісного італійського регіону Кампанія. Тепер посмакувати ними можна й у ресторанах Pasta Mia мережі АЗК «ОККО», де з початку березня розпочався черговий фестиваль регіональної італійської кухні.

Найвідоміший продукт і гордість регіону – сир моцарела, тож він неодмінно має бути у складі місцевого «бестселера» – пасти Маргарита. Цю страву, яку в Кампанії їдять майже щодня, вигадали в столиці регіону – Неаполі та назвали на честь однієї з італійських королев. Не варто забувати, що Неаполь є також батьківщиною найвідомішої італійської страви – піци, а піца з лососем тут особливо смачна.

Кампанії належать популярні середземноморські курорти Іскія та Капрі, тому дари моря дозволяють часто бачити на столі страви з рибою та різноманітними морепродуктами, а лосось – один з найпопулярніших інгредієнтів у місцевих стравах. Не обділений регіон і м’ясними продуктами, а овочі Півдня Італії вирізняються особливо відмінним смаком та ароматом.

«Кухня Кампанії – проста та водночас неймовірно смачна й різноманітна, – коментує Андрій Янчук, директор мережі ресторанів АЗК «ОККО». – Тож під час фестивалю у ресторанах Pasta Mia гості точно зможуть обрати собі страви до смаку: піцу з лососем, равіолі зі шпинатом і лососем, ньоки зі шпинатом і копченою куркою чи лазанью з куркою та грибами. Традиційні пісні страви регіону представлені картопляним супом-пюре та мікс-салатом із гарбузом. Зустрічайте весну весело та смачно у середземноморській атмосфері італійських ресторанів Pasta Mia!»

Відчути смаки італійської Кампанії в ресторанах Pasta Mia можна на АЗК «ОККО» за адресами:

• Гатненська с/р, а/д М-05 Київ-Одеса, 15 км+(450-622) м (праворуч), Київська обл.

• c. Горбаків, вул. Центральна, 3-А, Рівненська обл.

• м. Сарни, вул. Варшавська, 4б, Рівненська обл.

• м. Рівне, вул. Київська, 84

• Левківська с.р., автодорога Київ-Чоп, 127-ий км (ліворуч), Житомирська обл.

• c. Мала Рогань, вул. Шосейна, 2, Харківська обл.

• c. Солонка, вул. Стрийська, 34, Львівська обл.

• територія Ювілейної с/р, автодорога Знам'янка-Луганськ-Ізварине, 222-ий км, Дніпропетровська обл.

Поділитись