Передноворічні відкриття «ОККО»
04.01.2013

Передноворічні відкриття «ОККО»

За останній тиждень 2012 року мережа АЗК «ОККО» поповнилася низкою нових автозаправних комплексів, які було введено в експлуатацію в результаті будівництва чи реконструкції. Таким чином, станом на 1 січня 2013 року під брендом «ОККО» в Україні працював 361 АЗК.

Два нові комплекси «ОККО» з’явилися наприкінці грудня у Києві – один у центрі столиці (вул. Нижній Вал, 3-А), другий – на  вулиці Великій Кільцевій, 10. Крім того, на під’їзді до Києва (Києво-Святошинський р-н, селище Чабани, Одеське шосе, 12) розпочав роботу великий хайвей-комплекс під брендом «ОККО», до складу якого з-поміж іншого входить ресторан A la minute і паркінг для великовантажних автомобілів.

По одному новому АЗК мережа відкрила в обласних центрах -  Львові (проспект  Червоної Калини, 34-А)  й Херсоні (Бериславське шосе). Й нарешті, буквально в останні дні старого року розпочали роботу ще два трасові комплекси «ОККО» -  неподалік Житомира (Житомирський район,  Левківська сільрада, 127 кілометр дороги «Київ-Чоп»,  + 198 метрів (ліворуч))  і поблизу Рівного (Гощанський район, село Горбаків, вул. Центральна, 3-А).

До кінця 2012 року було завершено й реконструкцію під новий формат «ОККО» двох  автозаправних комплексів мережі в Івано-Франківській області – у самому Івано-Франківську  (Набережна ім. Стефаника, 5) та у Надвірній (вул. Вокзальна, 8).  

Поділитись