Переможці акції «Європальне ЄВРО КМ» про «ОККО» та свій виграш
23.06.2010

Переможці акції «Європальне ЄВРО КМ» про «ОККО» та свій виграш

4 червня закінчилася акція «Європальне ЄВРО КМ» від мережі АЗК «ОККО». Десятьом переможцям були вручені 1000 літрів пального, двадцятеро учасників отримали по 500 літрів. Також знайшли своїх власників подарунки по 100, 50 та 20 л. Загалом було вручено 730 призів. 5 червня призові літри пального були перераховані на картки FISHKA переможців.

Особливо приємно, що наші переможці залишилися не просто щасливими призерами, а відгукнулися на приємний сюрприз і надіслали подяки на адресу мережі. Наводимо деякі з них.

 

Андрій Пукас, м. Львів (1000 літрів)

Привіт всім! Спасибі організаторам такої чудової, а головне ДУЖЕ РЕАЛЬНОЇ акції! Зважаючи, що я ніколи на виграю в розіграшах призів – ставився до цього скептично, як до «розіграшів». А заправлявся переважно на «ОККО» заради якісного пального і хорошого додаткового сервісу. Коли користувався карткою «МС OIL» (фірма, де я працював, їх нам видала, це 2006 р.), теж зміг обслуговуватись на «ОККО». Коротше, радували моє око АЗС-ки «ОККО».
Розпочати участь в акції вийшло теж не з моєї ініціативи – оператор видав картку FISHKA. Тому, коли на виявлені бали я придбав дуже потрібні речі, радів як справжньому виграшу. А про суперприз признаюсь, що не повірив дзвінку на мобільний, поки не заправив перші 30 літрів. Це було в Ужгороді, просто шматочок щастя наповнив мене і мій бензобак! Надзвичайно приємно усвідомити, що акція – СПРАВЖНЯ, без обману! Почути перші привітання зичливого оператора, потім родичі з Одеси привітали, побачили в інтернеті – Дякую, Костя і Танюша! ДЯКУЮ всім, хто вболіває і заправляє – Хай щастить!

Володимир Окаренський, м. Тернопіль (1000 літрів)

За кермом проводжу багато часу, заправляюсь на тернопільських «ОККО» по вул. 15 квітня або С. Будного, мені там зручно.
Збирав бали на ФІШКУ, обмінював їх на приємні призи, а тут ще й акція нова з’явилась.
Про перемогу навіть і не думав, але повідомлення про виграш мене просто спантеличило, навіть не вірилось в те, що я виграв 1000 літрів.
Зараз успішно заправляю вигране пальне на «ОККО».
Дякую організаторам за чудову акцію та можливість їздити в своє задоволення!


Сергій Сузий, м. Київ (500 літрів)

Заправляюсь постійно на «ОККО». Про акцію чув, але в її суть та подробиці не вникав.
Коли мені подзвонили і повідомили, я в це навіть не повірив одразу, думав що розігрують.
Проте вже через кілька днів почав отримувати акційні літри на «ОККО» та мої сумніви повністю розвіялись.
Дуже радий, що виграв пальне!


Богдан Шумик, Волинська обл., Луцький р-н (500 літрів)

Дякую всім організаторам акції «ЄВРО КМ» та програми FISHKA за можливість отримувати призи за заправку автомобіля якісним пальним. Особисто мені було дуже приємно та несподівано дізнатись, що я виграв 500 л пального. Бажаю всім постійним клієнтам автозаправних станцій «OKKO» вигравати цінні призи та отримувати насолоду від керування автомобілем, заправленим дійсно якісним пальним.

Поділитись