Переможці акції «Вигравай на імпортному щодня» отримали по 1 000 літрів пального від «ОККО»
03.05.2012

Переможці акції «Вигравай на імпортному щодня» отримали по 1 000 літрів пального від «ОККО»

Третього травня відбувся фінальний розіграш призів серед учасників акції «Вигравай на імпортному щодня», яку проводила мережа АЗК «ОККО». У фіналі випадковим комп’ютерним відбором було визначено 10 переможців, кожен з яких отримав від «ОККО» приз – 1000 літрів високоякісного імпортного пального (див. у таблиці). 

Акція – «Вигравай на імпортному щодня» стартувала 4 березня. Кожного дня з неділі по п’ятницю серед  клієнтів АЗК  «ОККО» розігрувалися лоти  від 20 до 200 л пального, а щосуботи – паливний джекпот. Загалом таким чином було розіграно 33 500 літрів пального. У фіналі акції було зареєстровано кожного, хто у період її проведення накопичив на своїй картці FISHKA як мінімум 1000 балів за імпортне пальне (Pulls 95, Pulls Diesel, А-95 ЄВРО, ДП ЄВРО, А-92),  придбане на АЗК «ОККО». Чим більше учасник набирав балів, кратних 1000, тим більше разів він був зареєстрований як фіналіст акції.

Мережа АЗК «ОККО» наголошує, що на її автозаправних комплексах продається імпортне пальне найвищих європейських стандартів, яке забезпечує оптимальну роботу паливної системи, додатковий пробіг і зменшення затрат на експлуатацію авто. Якісне імпортне пальне А-95 ЄВРО та ДП ЄВРО характеризується мінімальним вмістом сірки, а покращений А-92 ще й захисними і мийними властивостями. Водночас мережа «ОККО» пропонує водіям і брендоване пальне – Pulls 95 і Pulls Diesel, яке виготовлено винятково на основі нафтопродуктів стандарту Євро-5 і яке надає двигунові додаткових опцій. Зокрема, до складу Pulls 95 входить спеціальний модифікатор тертя, що підвищує ефективність роботи двигуна і дозволяє знизити розхід пального. Дизельному пальному Pulls Diesel притаманне підвищене цетанове число (до 55 одиниць), завдяки чому оптимізується згоряння ДП й полегшується запуск двигуна в холодну погоду. Додатковою перевагою використання Pulls 95 і Pulls Diesel є те, що при їх купівлі нараховуються подвійні бали на картку FISHKA.

Детальніше про імпортне пальне від «ОККО» ТУТ

Список переможців

 

Поділитись