Переможців конкурсу «Україна в об’єктиві» обиратимуть фотомайстри й користувачі соцмереж
02.09.2014

Переможців конкурсу «Україна в об’єктиві» обиратимуть фотомайстри й користувачі соцмереж

172 фотографії, що надійшли на конкурс «Україна в об’єктиві», передано 1 вересня на розгляд фахового журі  й відкрито для голосування у соцмережі Facebook. Організатори конкурсу – мережа АЗК «ОККО» з партнерами -  нагадують, що імена всіх 9 переможців конкурсу буде названо в грудні.

Серед конкурсних робіт буде обрано Фото року, автор якого отримає подарунковий сертифікат на навчання в Лондонський школі фотографії, а також переможців у 6 конкурсних номінаціях, кожному з яких буде вручено сертифікат на придбання фототехніки на суму 8000 гривень. Цей вибір покладено на журі, до складу якого входять визнані українські фотомайстри Олександр Глядєлов, Сергій Долженко, Єфрем Лукацький, Андрій Саримсаков. Крім того, умовами конкурсу передбачено ще два призи, володарів яких визначать клієнти мережі «ОККО» й Райффайзен Банку Аваль - генерального партнера фотоконкурсу. Нагороди отримають ті фотороботи, що наберуть найбільше голосів на офіційних сторінках «ОККО» й Райффайзен Банку Аваль у мережі  Facebook. Узяти участь у голосуванні можна до 15 вересня.

«Фотоконкурс «Україна в об’єктиві» відбувається у драматичні часи, тож у багатьох роботах ми відчуваємо надзвичайно високий градус емоцій, особисті переживання, безпосередню причетність авторів до подій, які вони фіксують. І в цьому їх додаткова цінність, - каже  керівник департаменту комунікацій мережі АЗК «ОККО» Ольга Вельгус. – Наша місія, як ініціаторів конкурсу, зберегти ці миттєвості і донести їх до світу». Після оголошення результатів конкурсу кращі фотороботи буде видано окремим альбомом і  представлено на фотовиставках у різних містах України.

«У наш час в Україні твориться світова історія. Учасники фотоконкурсу «Україна в об’єктиві» роблять можливим те, щоб унікальну атмосферу «зламу старого світового устрою» можна було згадувати багато років потому, - вважає начальник Служби зв’язків з громадськістю та корпоративних комунікацій Райффайзен Банку Аваль Леонід Зябрев.  - Тому ми із радістю погодилися на пропозицію партнерів підтримати цей проект».

Як уже повідомлялося, фотоконкурс «Україна в об’єктиві» було оголошено 18 березня 2014 року. До участі у ньому було запрошено усіх професійних фотографів, які працюють у редакціях ділових та суспільно-політичних медіа чи у фотоагенціях,  фотомайстрів-фрілансерів, що регулярно співпрацюють із засобами масової інформації, а також авторів фоторобіт, розміщених у соціальних мережах. Ключова вимога - фото мало бути зроблено у період з 1 січня по 31 серпня 2014 року на території України. Ініціатором Національного фотоконкурсу «Україна в об’єктиві» виступила  мережа АЗК «ОККО», генеральним партнером – Райффайзен Банк Аваль, партнерами - «Концерн Хлібпром» і компанія «Террін» (мережа закладів харчування у дорозі під брендами A la minute, Pasta Мia, Hot café).

Поділитись