Переводьте копійчану решту в бали FISHKA
21.04.2015

Переводьте копійчану решту в бали FISHKA

Віднедавна для всіх учасників програми FISHKA, які розраховуються готівкою за покупки на АЗК «ОККО» та у мережі супермаркетів «Фуршет», діє послуга «Копійчана решта»*. Вона дає змогу переводити дрібну решту в сумі до 1 грн в бали на картку FISHKA. За кожну 1 копійку нараховується 1 бал.

Така додаткова зручність допоможе клієнтам зекономити час при розрахунку та накопичити більше балів для знижок та винагород.

 

*Дана пропозиція передбачає отримання клієнтом – учасником програми лояльності «Fishka» балів, у зв’язку з замовленням послуги з адміністрування його участі в програмі лояльності «Fishka», на суму оплаченої ним вартості такої замовленої послуги, з розрахунку 1 коп. = 1 бал. Оплата послуги з адміністрування участі в програмі лояльності «Fishka» здійснюється за рішенням клієнта – учасника програми лояльності «Fishka», на суму копійчаної решти з попередніх операцій придбання товарів (робіт, послуг). Використання нарахованих балів на суму копійчаної решти здійснюється відповідно до правил програми лояльності «Fishka».

Поділитись