Перший в Україні пристрій для підзарядки електромобілів встановлено на АЗК «ОККО»
30.10.2012

Перший в Україні пристрій для підзарядки електромобілів встановлено на АЗК «ОККО»

29 жовтня у Києві на АЗК «ОККО» за адресою вул. Героїв Сталінграду, 1-А, встановлено перший  в Україні  пункт підзарядки електромобілів. Скористатися його послугами водії можуть безкоштовно. Зарядний пристрій  EVT050 виготовлено фінською компанією Ensto, представники якої взяли участь у відкритті.

Зарядний пристрій EVT050 укомплектований двома розетками, локальним лічильником електроенергії  та світлодіодними індикаторами стану зарядного пристрою. Пристрої надійно захищені від пошкоджень та погодних впливів. Тривалість повної зарядки автомобіля – 6-8 годин. Представники компанії Ensto вважають встановлення такого пристрою на АЗК «ОККО» першим кроком у побудові інфраструктури для обслуговування електротранспорту в Україні.

«Зарубіжна  статистика переконує: попит  на гібридні й  електричні автомобілі у світі  постійно росте. Скоро така техніка перестане бути рідкісною і в Україні. До того моменту український водій електромобіля уже повинен звикнути до думки, що просто й комфортно підзарядитися він може на «ОККО», - прокоментував запуск в експлуатацію електрозарядного пристрою Віталій Антонов, президент «Концерну Галнафтогаз, який управляє мережею АЗК «ОККО». 

Поділитись