Підсумки благодійного флеш мобу «День лимонаду»
28.08.2015

Підсумки благодійного флеш мобу «День лимонаду»

20 серпня відбувся благодійний флеш моб «День лимонаду», ініційований благодійним фондом «Таблеточки» та спрямований на збір коштів для придбання медикаментів онкохворим дітям.

В цей день десятки компаній та тисячі волонтерів по всій Україні готували та продавали власноруч приготований лимонад з однією метою – залучити кошти для придбання медикаментів на лікування дітям, підопічним фонду «Таблеточки».

Мережа АЗК «ОККО» також долучилася до акції. В ресторанах «A la minute» та «Pasta Mia», у меню яких давно присутні лимонади власного виробництва, можна було придбати лимонади, частина коштів від яких пішла в фонд благодійної акції. Слід зазначити, що до флеш мобу активно долучилися також співробітники мережи АЗК «ОККО», які внесли суттєвий вклад в загальний об’єм зібраних коштів.

Cуму, яку було зібрано під час «Дня лимонаду» у мережі ресторанів «A la minute» та «Pasta Mia», була подвоєна компанією та передана благодійному фонду «Таблеточки».

Всього під час флеш мобу «День лимонаду» Фондом «Таблеточки» було зібрано 400 000 грн. До акції долучилися 50 компанія та понад 100 ресторанів по всій країні, в тому числі 52 заклади мережі "ОККО".


Поділитись