Пікнік вашої мрії разом з Borjomi та «ОККО»
17.05.2016

Пікнік вашої мрії разом з Borjomi та «ОККО»

З 28 квітня кожен гість мережі «ОККО» має шанс виграти 25 000 гривень на пікнік своєї мрії для великої компанії, а також чимало інших подарунків для відпочинку на природі. Для цього потрібно лише придбати будь-яку воду ТМ Borjomi на АЗК «ОККО» і зареєструватися як учасник акції.

Купивши воду Borjomi на «ОККО» і пред’явивши при розрахунку картку FISHKA, відвідувач отримує спеціальний код на фіскальному чеку. Цей код слід зареєструвати, надіславши sms-повідомлення на номер 3200, або на промосайті акції.

За три зареєстровані коди кожен учасник гарантовано отримає в подарунок стильну еко-сумку. Крім того, впродовж акції буде розіграно близько 60 наборів для багаття, 8 наборів шампурів для шашлика та 4 мангали. А у фіналі серед усіх учасників акції буде розіграно головний приз – 25 000 гривень.

«Наші гості впевнені у тому, що на «ОККО» їх завжди чекає якісне пальне та смачна їжа, але в період літніх відпусток ми ще й прагнемо розширити асортимент магазинів товарами, що можуть знадобитись на відпочинку. Це – соковиті сосиски-гриль, снеки та освіжаючі напої, а також – вугілля, дрова, розпалювачі, шампури та багато іншого, – каже Василь Дмитрів, керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО». – Окрім широкого асортименту, ми ще й пропонуємо нашим відвідувачам вигідні знижки та цікаві акції. Тож, у підсумку, сподіваємося, що їхня дорога на пікнік обов’язково пролягатиме через АЗК «ОККО».

 

Поділитись