По дорозі на Буковель відкрилася нова заправка «ОККО»
15.08.2014

По дорозі на Буковель відкрилася нова заправка «ОККО»

Мережа «ОККО» відкрила новий автозаправний комплекс у селі Татарів поблизу Яремча (Івано-Франківська область). Особливістю цього АЗК є його зручне розташування на перетині туристичних шляхів у Карпатах. Він знаходиться на трасі, якою автомобілісти прямують до популярних гірськолижних курортів Буковель і Ворохта, до місць підйому на найвищу українську вершину – Говерлу.

На АЗК у Татарові можна заправити в автомобіль 6 різновидів якісного пального – бензини А-92 Євро, А-95 Євро і Pulls95, дизпаливо – ДП Євро і  Pulls Diesel, а також скраплений газ. У складі комплексу працює магазин, Hot café, компресор для підкачування коліс. АЗК облаштований у відповідності до норм безбар’єрності, тож тут є окремі паркінг і санвузол для людей з особливими потребами.

У мережу АЗК «ОККО» входить понад 400 АЗК у всіх регіонах України, а також понад 400 закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia, Hot café. В Івано-Франківській області нині налічується 26 автозаправних комплексів під брендом «ОККО».

Поділитись