По оферті облігацій серії «В» “Концерну Галнафтогаз” інвестори не пред'явили заявок
12.10.2005

По оферті облігацій серії «В» “Концерну Галнафтогаз” інвестори не пред'явили заявок

Згідно інвестиційного меморандуму з 07 по 09 жовтня 2005 приймалися заявки на достроковий викуп облігацій серії «В». Загальна сума облігацій серії «В» 10 млн грн. Інвестори не пред'явили  заявок по оферті. Нагадаємо, що емітент знизив ставку доходності з 17 до 12% річних.
«Дивіденти публічності –  так прокоментував зниження доходності і по другій серії облігацій «Концерну Галнафтогаз» до 12% річних Ерік Найман, начальник відділу випуску фінансових інструментів АКБ „Укрсоцбанк”. – Тільки публічність та прозора діяльність дали змогу Концерну знизити доходність по своїх корпоративних облігаціях першого випуску до рекордної позначки  для подобних емітентів. Фактично Галнафтогаз восени 2005 року отримав економію на вартості обслуговування займового капіталу в сумі 800 тис.грн. Погодьтесь, це непогані дивіденди від  публічності».
11 жовтня 2005 року ВАТ “Концерн Галнафтогаз” в повному об'ємі виплатив процентний дохід по облігаціях серії «В» (перша емісія).
Нагадаємо, що облігацій серії «В», на загальну суму 10 млн грн були випущені 15 липня 2003 року. Погашення облігацій серії «В» відбудеться 11-13 липня 2006. Андеррайтер випуску облігацій серії «В» АКБ «Укрсоцбанк»

ВАТ “Концерн Галнафтогаз”. Належить до найбільших  власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК «ОККО», що складається зі 109 сучасних комплексів. Загалом «Концерну Галнафтогаз» належить близько 170 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві. Статутний капітал Концерну – 160 млн грн. Консолідований чистий прибуток компанії за перше півріччя 2005 року становить 18,4 млн грн.
Рейтинг D&B 4А-2. Кредитний рейтинг позичальника/контрагента за національною шкалою uaA.

Поділитись