Поділіться досвідом автомобільних мандрівок з дітьми та виграйте пальне від «ОККО»!
26.06.2013

Поділіться досвідом автомобільних мандрівок з дітьми та виграйте пальне від «ОККО»!

Мережа «ОККО» на своїй сторінці у Facebook оголошує про старт конкурсу найкращих порад про автомобільні мандрівки з дітьми. Приєднуйтесь до кола друзів «ОККО» на Facebook, залишайте свої поради під оголошенням про конкурс та отримайте можливість виграти 50, 30 або 20 літрів високоякісного пального від «ОККО»!

«Літо  час найдовших і найцікавіших мандрівок. Ми дуже хочемо, щоб вони були максимально комфортними та безпечними для наших клієнтів та їхніх маленьких пасажирів – розповідає менеджер проектів корпоративної соціальної відповідальності Марічка Кучеренко. – Тому пропонуємо нашим клієнтам, поділитися власним досвідом безпечних та комфортних подорожей з малечею. Авторам найцікавіших порад ми подаруємо пальне».

Мережа «ОККО» наголошує, що при поїздках з дітьми водіям та пасажирам необхідно дотримуватися наступних правил безпеки:

- для перевезення дітей віком до 12-ти років (або до 140 см росту) в авто завжди використовуйте автомобільне крісло, що відповідає віку дитини. При цьому крісло має бути надійно зафіксоване в автомобілі так, як це вказано в інструкції з експлуатації.

- завжди пристібайте дітей в авто (навіть на задньому сидінні).

- не можна перевозити дитину на руках. При аварійних ситуаціях, в залежності від швидкості авто, вага пасажирів зростає в кілька разів. Жодна людина не зможе в такій ситуації втримати дитину на руках і захистити її від удару.

- звичайну люльку від коляски не можна вважати альтернативою автомобільному кріслу, оскільки у ній дитина не зафіксована належним чином.

Однак перелічені вище поради – лише той мінімум, який необхідний для того, щоб поїздка була безпечною. У тому, щоб вона була ще й комфортною та радісною, допоможуть батьківські хитрощі та чіткі правила поведінки. То ж запрошуємо до обговорення!

Конкурс «Мандруємо з дітьми!» триватиме на сторінці АЗК «ОККО» https://www.facebook.com/okkoua у Facebook з 27 червня по 5 липня включно. Поділіться власним досвідом автомобільних мандрівок із дітьми. Організатори конкурсу визначать авторів трьох найкращих дописів та подарують 50, 30 і 20 л призового пального стандарту ЄВРО 5 від мережі «ОККО»!  Автори кращих порад будуть оголошені 10 липня на сторінці «ОККО» у facebook.

Поділитись