Подорожуй з «ОККО», подорожуй з вигодою
01.08.2012

Подорожуй з «ОККО», подорожуй з вигодою

У період з 1 серпня по 30 вересня 2012 р. усі клієнти мережі АЗК «ОККО», які здійснюють поїздки на довгі маршрути, мають можливість накопичити додаткові бали на картку FISHKA, заправляючись імпортним пальним. Особливо ця пропозиція видасться актуальною для тих водіїв, хто зібрався у відпустку чи повертається з неї власним автотранспортом. «ОККО» намагається зробити їхню подорож не лише комфортною, а й вигідною.

Основна умова цієї акції – заправитися високоякісним імпортним пальним від ОККО (Pulls 95, Pulls Diesel, А-95 Євро, ДП Євро, А-92) у двох або більше областях України упродовж одного календарного дня – з 00.00. год. до 24.00. год. За один раз слід заправляти 25 чи більше літрів імпортного пального. Таким чином, під час першої заправки клієнтові нараховується на картку стандартна кількість балів, згідно з програмою FISHKA, під час другої заправки (в іншій області) – бали подвоюються, під час усіх наступних заправок в усіх наступних областях – потроюються. Детальніше про умови акції .

Наша пропозиція дозволяє водіям оптимально спланувати маршрут за принципом «від ОККО до ОККО», завдяки чому вони отримують одразу кілька вигод:

- на АЗК «ОККО» продається пальне від європейських виробників стабільно високої якості, для якого характерні низький розхід, мінімальний вміст сірки та інших шкідливих речовин, мийні та захисні властивості

- можливість у 2-3 рази швидше накопичувати бали дає змогу клієнтам отримати більше цінних винагород від програми FISHKA

- АЗК «ОККО» - ідеальне місце для перепочинку під час тривалої подорожі.

Поділитись