Покращений А-92. Високоякісний імпорт!
01.08.2011

Покращений А-92. Високоякісний імпорт!

Кожен з нас, коли йдеться про вибір бензину для власного авто, безумовно погоджується, що імпортне пальне є бажанішим для автомобіля. Це можна відчути за поведінкою авто. Мережа АЗК «ОККО» пропонує на своїх автозаправних комплексах покращене високоякісне пальне А-92.

Покращений А-92 від «ОККО» – це високоякісне імпортне пальне, основний компонент якого надходить з нафтопереробних заводів Литви (Orlen Lietuva) та Білорусі (Mozyr Oil Refinery), з покращувальними експлуатаційними характеристиками, що забезпечують зменшення витрат пального та збереження чистоти двигуна. Завдяки миючим та захисним властивостям високоякісне пальне А-92 від «ОККО» видаляє існуючий нагар після використання неякісного пального, підтримує чистоту паливної системи, попереджає появу іржі на деталях паливної системи та покриває систему подачі пального захисною плівкою.

Крім цього, Інститут споживчих експертиз підтвердив, що автомобіль зі споживанням 8 л/100 км може проїхати на 37 км більше зі 100 л покращеного високоякісного імпортного А-92 від «ОККО» у порівнянні з А-92 без додаткових миючих та захисних компонентів. Якщо в середньому автомобіль проїжджає 30 тисяч км на рік, то використовуючи високоякісне пальне А-92, можна проїхати 845 додаткових кілометрів.

Відтак, регулярне використання імпортного А-92 від «ОККО» зменшує загальні витрати на пальне та на ремонт автомобіля, а це вагомий фактор для вимогливого та вдумливого клієнта.

Детальніше про покращений А-92

Поділитись