Польща святкує українську незалежність. Серед почесних гостей - «Галнафтогаз»
07.09.2011

Польща святкує українську незалежність. Серед почесних гостей - «Галнафтогаз»

6 вересня Посольство України у Польщі дало урочистий прийом з нагоди 20-річчя проголошення Україною незалежності, на який були запрошені польські офіційні особи, представники дипломатичного корпусу, ділових кіл та громадськості. Прийняття відбувалося у колишній літній королівській резиденції Łazienkі Królewskie у Варшаві. Серед гостей заходу були й керівники «Концерну Галнафтогаз» - віце-президенти Василь Даниляк і Юрій Кучабський, адже Концерн належить до найбільших торгівельних партнерів нафтохімічного концерну «Orlen», одного з найпотужніших підприємств Польщі. Високоякісне пальне, вироблене на Мажейкяйському і Плоцькому НПЗ, що входять до складу «Orlen», користується чимраз більшим попитом в Україні.

Окрім того, «Концерн Галнафтогаз» надав Українському Посольству допомогу у проведенні урочистостей з нагоди Дня незалежності.

Як відомо, Польща першою у світі визнала незалежність України. Це сталося 2 грудня 1991 р. одразу після офіційного оголошення результатів українського референдуму про самовизначення. У Польщі відбулася ціла низка заходів з відзначення 20 років ухвалення Україною Акту про незалежність.
Поділитись