Допомагати з Fishka легко: учасники програми лояльності зібрали понад 300 тисяч гривень на перевезення лікарів у період карантину
13.05.2020

Допомагати з Fishka легко: учасники програми лояльності зібрали понад 300 тисяч гривень на перевезення лікарів у період карантину

Зазначену суму, а точніше 305 920 грн, клієнти національної програми лояльності Fishka перерахували зі своїх бонусних рахунків, щоб допомогти медикам безпечно та комфортно пересуватись у період карантину.

Усього до ініціативи долучилось 2 628 учасників програми. Кожен з них підтримував добру справу зручним способом — на сайті або у додатку Fishka.

А внесок у розмірі 3 000 грн балами став рекордсменом. Кожна бонусна гривня дорівнює одній гривні, яку Fishka перерахувала у службу таксі Opti.

Opti, завдяки цим коштам, буде безкоштовно перевозити медичних працівників у наступних містах: Києві, Житомирі, Івано-Франківську, Луцьку, Львові, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях.

«Ми надзвичайно вдячні нашим клієнтам, які не залишаються осторонь - адже це такий час, коли важлива будь-яка допомога. Зі свого боку, ми і надалі робитимемо все, щоб з Fishka було завжди приємно: і отримувати винагороди за щоденні покупки, і допомагати тим, хто цього потребує», — коментує Ольга Семчук, керівник програми лояльності.

Нагадаємо, що раніше один із найбільших партнерів програми лояльності Fishka — мережа АЗК ОККО — вже профінансувала більш як 50 000 перевезень медпрацівників через сервіси Uber, Uklon, Bolt та Opti у 15-ти містах України.

Про усі діючі благодійні ініціативи програми лояльності Fishka можна дізнатися тут.


Поділитись