Понад 1000 українців виграли призи від коаліції FISHKA, 5 з них – автомобілі
10.01.2014

Понад 1000 українців виграли призи від коаліції FISHKA, 5 з них – автомобілі

10 січня оголошено переможців останнього, третього етапу  акції «Вигравай Honda Accord* з Партнерами програми FISHKA», серед яких троє учасників розіграшу отримають у подарунок новий автомобіль, ще 20 - планшети Samsung Galaxy Tab3**, ще 400 - по 20 літрів високоякісного  пального від мережі АЗК «ОККО». Загалом під час акції було розіграно 5 авто, 50 планшетів і 20 000 літрів пального. Призи отримали понад 1000 зареєстрованих користувачів карток FISHKA.

10  січня  власниками бізнес-седанів Honda Accord стали Дмитро Пичко з міста Моспине (Донецька обл.), Іван Богданович з міста Охтирка (Сумська обл.) та  Ігор  Торгунський з міста Коростишів (Житомирська обл.).  Попередніми переможцями акції, котрим дісталися автомобілі, стали мешканці Києва і Хмельницького. Усі три переможці останнього етапу подвоїли свої шанси на виграш завдяки тому, що здійснювали покупки у кількох партнерів програми FISHKA.

Акція «Вигравай Honda Accord з Партнерами програми FISHKA» тривала з 1 жовтня по  31 грудня 2013 року у мережі АЗК «ОККО», супермаркетах «Фуршет», «Фуршет-Гурман», «Народний», магазинах цифрової техніки «АЛЛО» й «Мобілочка», а також поширювалася на усі розрахунки за придбані товари чи послуги з використанням платіжної картки FISHKA від Райффайзен Банку Аваль. Для того, щоб узяти участь в акції, достатньо було в цей період зібрати на свою картку FISHKA якомога більше балів, кратних 2500. Найбільш вигідно було накопичувати бали одночасно у різних мережах партнерів програми FISHKA, оскільки в такому разі кількість шансів  на виграш множилася на кількість партнерів, чиїми послугами скористався клієнт.

Детальні умови акції  і повний список переможців тут: http://www.okko.ua/uk/Vugravai_biznes_sedan

*Хонда Аккорд. Під винагородою вважається можливість її придбання за акційною ціною 1 грн. Винагороди можуть відрізнятися від зображених у рекламних матеріалах.

** Самсунг Гелексі Таб. Під винагородою вважається можливість її придбання за акційною ціною 1 грн. Винагороди можуть відрізнятися від зображених у рекламних матеріалах.

Поділитись