Поповнюйте запаси вітамінів та бадьорості з натуральними чаями на «ОККО»
24.01.2017

Поповнюйте запаси вітамінів та бадьорості з натуральними чаями на «ОККО»

Гарячий ароматний чай, приготовлений зі свіжих фруктів та ягід – саме те, що необхідно в холодну зимову пору. Зігрітися смачним та корисним напоєм можна більш як на 300 АЗК мережі смачних заправок «ОККО», де в асортименті кафе з’явилися натуральні, багаті на вітаміни чаї з чорною смородиною та базиліком або з обліпихою та яблуком.

Такі чаї пропонуються у спеціальній упаковці, максимально зручній для приготування напою. Достатньо лише залити вміст гарячою водою з кавомашини безпосередньо на АЗК. Водночас розфасовані напої можна взяти й із собою, щоб зігрітися пізніше в дорозі або ж насолодитися на роботі чи вдома.

Нові чаї готуються винятково з натуральних фруктів і ягід, що забезпечує яскравий смак та аромат напою. Окрім того, вони містять у своєму складі багато вітамінів, які допоможуть зберегти бадьорість і зосередженість за кермом, а при постійному вживанні зміцнюватимуть імунітет та допоможуть організму протистояти застудам та вірусам.

Наприклад, чорна смородина вважається одним із найбагатших на вітамін С плодом серед тих, що ростуть в Україні. Обліпиха ж відома тим, що містить у своєму складі практично весь комплекс вітамінів. Навіть невелика кількість цієї ягоди здатна забезпечити добову вітамінну потребу організму.

«Мережа «ОККО» постійно працює над тим, щоб формувати нову культуру харчування в дорозі, пропонуючи водіям та їхнім супутникам смачне та збалансоване харчування на будь-якому АЗК у будь-який час доби. Тому ми постійно виходимо до наших клієнтів з новими, цікавими пропозиціями, – коментує керівник ресторанного напрямку мережі «ОККО» Андрій Янчук. – Для нас дуже важливо, щоб відвідувачі наших закладів отримували від їжі, напоїв, сервісу і користь, і приємні емоції».

Поділитись