Популярна комбінація суп + сендвіч доступна майже на 100 АЗК «ОККО»
30.11.2016

Популярна комбінація суп + сендвіч доступна майже на 100 АЗК «ОККО»

До приходу зими мережа смачних заправок «ОККО» удвічі збільшила кількість АЗК, де автомобілісти можуть замовити ситну та вигідну комбо-пропозицію, до складу якої входить гарячий крем-суп і поживний сендвіч. Тепер вона доступна майже на 100 найбільш потокових автозаправних комплексах по всій території України. Кожен, хто скористається такою пропозицію, зможе не лише швидко та смачно поповнити запас сил та енергії, а й отримає додаткові 400 балів на свою картку Fishka.

У меню кафе на «ОККО» сьогодні є три види крем-супів. Усі вони зварені з використанням виключно натуральних продуктів за авторськими рецептами кухарів смачної заправки. При цьому асортимент крем-супів підібрано таким чином, щоб максимально задовільнити кулінарні уподобання різних людей. Любителям класичних смаків найбільше може сподобатися легкий курячий крем-суп. Більш ситним буде гороховий крем-суп з традиційним смаком копченостей та з додаванням грінок. А популярний в Латинській Америці мексиканський крем-суп вирізняється пікантністю та помірною гостротою.

Асортимент сендвічів, які стануть відмінним доповненням до супів, не менш різноманітний. Гості АЗК можуть скуштувати 5 смачних позицій: делікатна фокачча, хрумкий багет з ошийком, ситний сендвіч з бужениною, східний лаваш-кебаб чи лаваш з грибами та куркою. Таким чином, мережа «ОККО» надає можливість усім відвідувачам самостійно комбінувати власний смачний ланч, кожного разу створюючи гастрономічну пару «суп+сендвіч» залежно від настрою чи непереборного бажання знову скуштувати щось нове й апетитне від «ОККО».

Крім того, ще одною приємною звісткою для гостей мережі стало збільшення кількості кафе, де можна спробувати нові хот-доги зі смаками популярних кулінарних регіонів світу – данський, італійський, мексиканський чи азійський. Такі незвичні хот-доги уже продаються на 26 АЗК «ОККО», а незабаром їх стане ще більше.

«Автомобільні поїздки в холодну пору зазвичай є більш втомливими для водіїв і вимагають більше витрат енергії, більшої концентрації, спонукають частіше зупинятися в дорозі, щоб відпочити, перекусити, зігрітися. Саме тому ми потурбувалися про те, щоб забезпечити всім гостям наших кафе та ресторанів і свіжу гарячу їжу, і теплий дружній прийом», – коментує керівник департаменту ресторанів та кафе мережі АЗК «ОККО» Андрій Янчук. 

Поділитись