Поради авторекордсменів для клієнтів «ОККО»
04.09.2012

Поради авторекордсменів для клієнтів «ОККО»

Поділяючи й активно підтримуючи принципи ефективного водіння, мережа АЗК «ОККО» пропонує своїм клієнтам спробувати кілька дієвих способів, як знизити витрати пального й експлуатаційні видатки  на автомобіль. З вересня на всіх заправних комплексах мережі водії можуть отримати буклет з порадами ефективної та економічно грамотної їзди  від автомобілістів-рекордсменів.

Приблизно рік тому відомі українські автомобільні тест-пілоти  Андрій Сидоренко і Григорій Мазепа встановили національний рекорд економічності їзди, коли подолали відстань між Львовом і Києвом на повнопривідному Subaru Forester, витрачаючи лише 5,3 літра пального на 100 км шляху.  Як наголосив Андрій Сидоренко, ключовими чинниками при досягненні рекорду стали правильно підібраний режим їзди й правильно підібране пальне.

Для встановлення рекорду пілоти обрали бензин Pulls 95, оскільки попередні тести підтвердили нижчий розхід Pulls 95, порівняно з іншими видами бензинів.  Адже до  складу Pulls 95 входить модифікатор тертя, який зменшує тертя між поршневими кільцями і стінками циліндра, а також захисні й мийні компоненти, які забезпечують  чистоту паливної системи.

До речі, у результаті випробувань доведено, що й інше брендові пальне від мережі АЗК «ОККО» - дизпаливо Pulls Diesel - теж дозволяє проїхати довшу відстань, аніж на такій самій кількості звичайного ДП . Це досягається перш за все за рахунок підвищеного цетанового числа Pulls Diesel - до 55 одиниць. Окрім того, в його складі є компонент, який забезпечує ефект піногасіння, а отже дозволяє повністю заповнювати бак автомобіля пальним.

Детальніше про Pulls 95 тут

Детальніше про Pulls Diesel  тут 

Щодо того, як зробити свою манеру їзди більш ефективною, то автомобілісти-рекордсмени радять підбирати оптимальну швидкість, вимикати двигун під час зупинок більш як на 5 секунд, уникати прогрівання двигуна, коли автомобіль стоїть, використовувати круїз-контроль на трасі, швидко перемикатися та  обирати правильну передачу тощо. Детальніше «поради ефективного водіння» – можна переглянути на заправках «ОККО» або на сайті мережі

Поділитись