«Порше-Україна» дарує покупцям Volkswagen Touareg високоякісне дизпальне від «ОККО»
08.10.2012

«Порше-Україна» дарує покупцям Volkswagen Touareg високоякісне дизпальне від «ОККО»

У період з 1 жовтня до 30 листопада компанія «Порше-Україна» підготувала для своїх клієнтів спеціальну пропозицію. Усі, хто у цей період придбає автомобіль Volkswagen Touareg, отримає в подарунок  паливну картку від мережі АЗК «ОККО» на 2430 літрів дизельного пального Pulls Diesel.

Для участі в акції достатньо лише завітати до будь-якого офіційного дилерського центру Volkswagen на території Україні, провести тест-драйв одного з флагманів автомобільної лінійки Volkswagen - моделі Touareg та вибрати свій власний позашляховик преміум-сегменту.  Кожному новому власникові преміального автомобіля  компанія «Порше-Україна» гарантує отримання понад 2 тонн високоякісного імпортного пального найвищих європейських стандартів від мережі «ОККО». 

Згідно з умовами акції,  під час підписання контракту покупець автомобіля Volkswagen Touareg  купує за 1 грн. (з ПДВ) паливну картку мережі заправних комплексів «ОККО». Водночас із рахунком на оплату автомобіля  він отримує рахунок на поповнення карти на суму, що дорівнює вартості 2430 літрів дизельного пального Pulls Diesel, відповідно до тарифів «ОККО» на день придбання автомобіля. Щойно рахунок буде сплачено, еквівалентна сума у гривнях України буде зарахована на персональну паливну картку Клієнта та автоматично відбудеться активація картки.  При цьому сума рахунку на придбання обраного покупцем автомобіля відповідно зменшується на суму для поповнення паливної картки мережі АЗК «ОККО». Деталі акції тут.

Зарахована на картку сума у гривнях може бути використана покупцем на придбання дизельного пального Pulls Diesel чи ДП Євро, а також послуг мийки, шиномонтажу або будь-яких інших товарів чи послуг мережі заправних комплексів «ОККО».  Перелік АЗК, де можна скористатися карткою, дивіться тут.

У прес-релізі компанії «Порше-Україна»  перелічено низку переваг пального «Pulls Diesel» , порівняно зі звичайним ДП. Воно, зокрема, забезпечує чистоту паливної системи, зростання потужності й ресурсу  двигуна, зниження витрат пального і рівня шкідливих вихлопів, полегшення холодного старту, зменшення шуму роботи двигуна. Цим своїм властивостям «Pulls Diesel» завдячує наявності у його складі  захисних та мийних компонентів, що видаляють існуючі нагари й попереджають утворення нових;  компонентів, які запобігають утворенню піни, що дозволяє повністю заповнити бак автомобіля; підвищеному цетановому числу (до 55 одиниць). Детальніше про «Pulls Diesel» можна дізнатися тут.

Поділитись