Порше Україна» знову пропонує своїм клієнтам пальне від «ОККО»
01.02.2013

Порше Україна» знову пропонує своїм клієнтам пальне від «ОККО»

Кожен, хто в період з 1 лютого по 30 квітня 2013 року придбає автомобіль Volkswagen Multivan у компанії «Порше Україна»,  отримає в подарунок паливну картку від мережі автозаправних комплексів «ОККО» на 2430 літрів дизельного пального Pulls Diesel. ТОВ «Порше Україна» уже вдруге проводить акцію, під час якої дарує своїм клієнтам високоякісне дизельне пальне від «ОККО». Торік восени такою пропозицією змогли скористатися усі покупці позашляховиків  Volkswagen Touareg. 

«Ми піклуємося про наших Клієнтів та їхні автомобілі, тому надаємо їм можливість заправлятися пальним найвищої якості, яке відповідає найвищим  європейським та українським нормам», - каже керівник відділу комерційних автомобілів Volkswagen  ТОВ «Порше Україна»  Ірина Віслінська.

Pulls Diesel - це дизельне пальне нового покоління від мережі АЗК «ОККО», яке забезпечує:

•             чистоту паливної системи;

•             зростання ресурсу й потужності двигуна;

•             зниження витрат пального і рівня шкідливих викидів;

•             полегшення холодного старту;

•             зменшення шуму роботи двигуна.

Детальніше про Pulls Diesel можна дізнатися тут.

Щоб стати учасником акції «2 тонни пального у подарунок!» від компанії «Порше Україна», достатньо лише завітати у період з 01.02.2013 по 30.04.2013 до будь-якого офіційного дилерського центру Volkswagen на території України та вибрати свій власний Volkswagen Multivan, а консультанти дилерської мережі допоможуть Вам із комплектацією автомобіля.   Під час підписання контракту на купівлю авто Покупець, заплативши 1 гривню (з ПДВ), отримує  паливну картку мережі АЗК «ОККО». Після оплати рахунку за автомобіль на цю картку буде нараховано суму у гривнях, яка дорівнює вартості 2430 літрів дизельного пального Pulls Diesel, відповідно до тарифів «ОККО» на день придбання автомобіля.

Детальніше про умови акції читайте тут.

Поділитись