«Потенціал української економіки навіть в умовах кризи та нестабільності має унікальні перспективи для іноземних інвесторів», – Віталій Антонов
19.10.2009

«Потенціал української економіки навіть в умовах кризи та нестабільності має унікальні перспективи для іноземних інвесторів», – Віталій Антонов

Президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов виступив з доповіддю на Другій щорічній українсько-арабській бізнес-конференції «Інвестиційні перспективи в Україні», яка відбулась 14-16 жовтня у Києві. Конференція пройшла за сприяння Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, посольства Кувейту в Україні та за технічної підтримки компанії «Ю.Ді.Сі. Холдинг».
Учасники заходу обговорили можливості співпраці з інвесторами з країн арабського світу, перспективи інвестиційних проектів в Україні, особливості ісламської банківської системи та фінансових продуктів. На конференції також було відзначено загальне пожвавлення українського ринку та перспективність української економіки для іноземних інвесторів.

«Як активний інвестор, хочу відзначити, що потенціал української економіки навіть в умовах кризи та нестабільності ринку має унікальні перспективи для іноземних інвесторів, – зазначив у своєму виступі Віталій Антонов. – Ряд ключових галузей та секторів економіки сьогодні очікує на модернізацію та реформи. Україна має усі передумови та конкурентні переваги щодо розвитку низки таких ключових секторів економіки як: нафтогазовий ринок, ринок фармацевтики, технологій, агропромисловий та туристичний сектори. Щодо будівельного ринку, вважаю що основними рушіями цієї галузі стануть з одного боку – відновлення кредитування як корпоративного сектору, так і фізичних осіб, з іншого – активна підтримка влади програм із забезпечення населення житлом. Стрімкий ріст економіки України, що спостерігався після помаранчевої революції продемонстрував, наскільки економіка країни може бути життєздатною та витривалою, попри зростаючі ціни на енергоносії та політичну нестабільність».

Під час конференції було повідомлено, що компанія «Ю.Ді.Сі. Холдинг», яка входить до холдингу «Універсальна інвестиційна група», веде переговори про залучення інвестицій для будівництва залізничної гілки європейського зразка (1435 мм) і довжиною 86 км від Львова до польського кордону.
Поділитись