Позачергові загальні збори акціонерів “Концерну Галнафтогаз” затвердили результати закритого розміщення акцій, та удосконалили структуру корпоративного управління компанією
04.02.2008

Позачергові загальні збори акціонерів “Концерну Галнафтогаз” затвердили результати закритого розміщення акцій, та удосконалили структуру корпоративного управління компанією

4 лютого відбулися позачергові загальні збори акціонерів ВАТ «Концерн Галнафтогаз» на яких було затверджено результати закритого (приватного) розміщення акцій та внесено зміни до статуту Товариства, пов`язані зі збільшенням статутного капіталу. В результаті додаткової емісії, статутний фонд «Концерну Галнафтогаз» збільшується на 15 238 417 гривень 25 копійок і становитиме 175 238 417, 25 грн. Решта коштів від приватного (закритого) розміщення акцій – 228 576 259 грн – отримано як додатковий  капітал Товариства і ці ресурси будуть спрямовані на розширення мережі АЗК «ОККО» в Україні, на розвиток мережі магазинів «Тоbі», мережі кафе «Токаvа» та на підготовку компанії до ІРО. «Минулого року, під час підготовки до закритого розміщення акції, – говорить Василь Даниляк, перший заступник голови наглядової ради «Концерну Галнафтогаз», –  щоб забезпечити права міноритарних акціонерів, мажоритарні акціонери прийняли рішення купувати акції не за номільною ціною – 0,01 грн за одну акцію – а за ринковою – по 0,16 грн за одну акцію». Таким чином власний капітал «Концерну Галнафтогаз» на сьогодні становить понад 400 млн грн.
Збори акціонерів також прийняли рішення про удосконалення системи управління Товариством. «Продовжуючи підготовку до запланованого Компанією розміщення акцій (ІРО), – говорить Юрій Кучабський, перший заступник голови наглядової ради Товариства, – ми оптимізовуємо свою структуру управління та узгоджуємо її з вимогами ”Об`єднаного кодексу корпоративного управління” Лондонської фондової біржі. В результаті ми переходимо на структуру управління за принципом Board of Directors, яка матиме більш розширені функції».
Головою наглядової ради залишається Віталій Антонов. Його першими заступниками стали  Юрій Кучабський (до призначення – генеральний директор Концерну) та Василь Даниляк (до призначення – член наглядової ради Концерну). Членами нової наглядової ради стали Наталя Антонова, Дмитро Герасімов (до призначення – комерційний директор Концерну), Камен Захарієв, Юрій Крюков (до призначення – директор з розвитку), Назар Купибіда (до призначення – фінансовий директор), Олег Пасько (до призначення – директор з правового забезпечення) та Андрій Худо (до призначення – голова ревізійної комісії Концерну).
З членів наглядової ради «Концерну Галнафтогаз» виведено Олександра Павленка. Головою ревізійної комісії Товариства обрано Олену Лексікову (до призначення – директор з аудиту Концерну).
Директором Концерну обрано Олександра Гегедиша (до призначення – операційний директор Концерну).
Участь у позачергових загальних зборах акціонерів «Концерну Галнафтогаз» взяли акціонери,та їхні представники що сумарно володіють 78% акцій товариства.

Поділитись