Працівники «ОККО» зустріли День незалежності у вишиванках
25.08.2015

Працівники «ОККО» зустріли День незалежності у вишиванках

24 серпня, у День незалежності, на багатьох АЗК «ОККО» клієнтів обслуговували оператори у вишиванках.  Напередодні  в національному вбранні на роботу вийшло й чимало офісних працівників компанії. Загалом понад сотня людей долучилася до цього вишиванкового флеш-мобу.

З такою ініціативою до колег звернулися самі працівники. Керівництво ідею підтримало, клієнти – поставилися до неї дуже привітно.  «Цей день пройшов  чудово! Ми отримали багато компліментів, що в нас дуже гарні вишиванки. Деякі клієнти навіть з нами фотографувалися  і залишали АЗК усміхненими та задоволеними», - розповідають про день у вишиванці працівники заправки у селі Щасливому поблизу Києва. Схожі відгуки ми отримали й із Харкова, Дніпропетровська, Львова та інших куточків країни.

Окрім того, серед працівників мережі «ОККО» з нагоди річниці незалежності України було проведено конкурси на кращі старовинну й сучасну вишиванку, а також на кращу історію своєї вишиванки. Призом для переможців стане професійна фотосесія в українському автентичному одязі. Кращих вибиратимуть самі ж працівники «ОККО» шляхом голосування, а також запрошені експерти -  колекціонер давнього українського одягу Уляна Явна  і куратор Lviv Fashion Week,  дизайнер Петро Нестеренко-Ланько .  Імена переможців буде оголошено 28 серпня.

«На конкурс надійшло дуже багато  зворушливих історій, які доводять наскільки великою цінністю є в українській родині вишиванка. Зрештою, й зараз вона служить не просто окрасою свят чи обрядових дійств, а допомагає об’єднувати цілі покоління», - каже куратор конкурсу Ірина Миронова. Деякі з вишиванок, про які розповіли колеги, пережили війну, переїзди, заслання. Деякі не вціліли, про них збереглися лише згадки й старі знімки. Але більшість із них і досі посідає урочисте місце в гардеробі працівників «ОККО».

Поділитись