Працівниця «ОККО» стала чемпіоном світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору
18.09.2014

Працівниця «ОККО» стала чемпіоном світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору

На чемпіонаті світу з дзюдо серед  спортсменів з вадами зору, що проходив на початку вересня у Колорадо-Спрингс (США), одну з золотих медалей для збірної України виборола працівниця мережі АЗК «ОККО» Ірина Гусєва. У фінальному поєдинку вона виграла у переможниці останніх Параолімпійських ігор, тож тепер сама має намір взяти участь у наступній Параолімпіаді, яка відбудеться у 2016 році в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Привітав Ірину Гусєву з чемпіонством і віце-президент мережі АЗК «ОККО» Олександр Гегедиш, побажавши їй нових значних досягнень і на спортивній арені, і в професійній діяльності. «Ми вкотре переконалися, що в команді «ОККО» працюють надзвичайно талановиті люди. Ваш успіх – це гордість і для всієї нашої компанії, й для України, - сказав Олександр Гегедиш. – Ваш приклад здатний надихнути багатьох наших працівників на те, щоб досягати омріяних вершин і в улюбленому занятті, і в кар’єрному зростанні».

За словами Ірини Гусєвої, найбільшим успіхом на чемпіонаті стало те, що українська збірна зайняла перше місце у загальному рейтингу серед 36 країн, виборовши 3 «золота», 2 «срібла» і 2 «бронзи». «А ще вразило дуже доброзичливе ставлення до українців не тільки з боку господарів змагань, а й з боку представників інших команд. Підходили спортсменки з Грузії. Вірменії, Білорусі й віталися з нами «Слава Україні!», - розповідає Ірина.

Ірина Гусєва займається боротьбою дзюдо з 12 років, чотири рази ставала чемпіонкою у складі збірної України серед молоді, сама організовувала турніри з дзюдо для дітей у рідному Рівному. У мережі «ОККО» Ірина працює сім років. Починала з посади молодшого оператора, але уже за кілька років у кар’єрному рості досягла посади керівника автозаправки. Останні три роки вона очолює АЗК «ОККО» у селі Біла Криниця Рівненської області.

Поділитись