Представник «Концерну Галнафтогаз» взяв участь у 14-й щорічній інвестиційній конференції UBS.
01.11.2008

Представник «Концерну Галнафтогаз» взяв участь у 14-й щорічній інвестиційній конференції UBS.

29-30 жовтня в Москві проходила 14-а щорічна конференція UBS, тема якої – «Росія і СНД: до процвітання через партнерство».

У роботі конференції взяли участь понад 700 представників міжнародних інституційних інвестиційних компаній та фондів, представники урядів України, Казахстану та Російської Федерації. Як зазначив Стівен Міхан (Steven Meehan), Головний директор UBS, що управляє, в Росії та країнах СНД: «Конференція 2008 року має величезне значення в умовах нинішньої глобальної фінансової кризи. Ми надали інвесторам, високопоставленим представникам державних структур і компаній майданчик для активного обміну думками про нинішній стан і перспективи розвитку економіки, фінансів та інвестиційного клімату в Росії, Україні і Казахстані».

Участь у Конференції взяли і кілька українських компаній, зокрема «Концерн Галнафтогаз» та «Миронівський хлібопродукт». Нашу компанію представляв член Наглядової ради Андрій Худо.

UBS є одним із світових лідерів в області управління приватним капіталом, а також займає провідні позиції в таких сферах, як інвестиційно-банківська, брокерська діяльність і управління активами. UBS є лідером швейцарського ринку роздрібних і корпоративно-банківських послуг, компанія представлена в більше, ніж 50 країнах і у всіх крупних міжнародних центрах.

Поділитись