Преміальні альпійські новинки на смачній заправці «ОККО»
23.05.2016

Преміальні альпійські новинки на смачній заправці «ОККО»

У спекотну пору ніщо так не відновлює сили і не піднімає настрій, як свіжий прохолодний напій. Задоволення може бути удвічі більшим, коли свіжість має новий, досі незнаний смак. Саме такий посилений заряд енергії та свіжості несуть у собі холодна кава від австрійського бренду Landessa та збагачена киснем мінеральна вода Active O2. Уже з травня їх можна придбати на більш як 100 АЗК «ОККО» у всіх регіонах України.

Холодна кава Landessa – це 100% арабіки з додаванням відбірного альпійського молока, які у різних поєднаннях створюють три варіанти натуральних смакових відтінків – лате, капучино або ваніль. Її додатковою перевагою є картонне екологічне упакування, яке дозволяє максимально зберегти смакові якості кави, при цьому упаковка вирізняється зручністю й оригінальним дизайном. Завдяки питтєвій кришці легко насолоджуватися прохолодою, навіть у дорозі, не побоюючись забруднити одяг чи салон автомобіля.

Мінеральна вода Active O2 – це природна вода з німецьких Альп, що збагачена киснем та має низький вміст калорій. На «ОККО» вода представлена у чотирьох смакових варіантах – з додаванням грейпфрута, лимона, апельсина чи яблука з ківі. Фруктові вкраплення лише підкреслюють натуральний джерельний смак води. Навіть одна пляшка ємністю 500 мл швидко вгамує спрагу. Але після цього важко буде встояти перед бажанням скуштувати й інші три смаки Active O2.

Поділитись