Преміальні італійські соки поповнили смачний асортимент «ОККО»
29.02.2016

Преміальні італійські соки поповнили смачний асортимент «ОККО»

«ОККО» продовжує дивувати своїх клієнтів ексклюзивними смачними новинками. На більш ніж 100 комплексах мережі по всій території України можна придбати соки й нектари Derby Blue від найвідомішої італійської марки з виробництва фруктових напоїв.

Ці соки є лідерами продажів у багатьох європейських країнах. Їхня популярність пояснюється тим, що технологія виробництва соків Derby Blue гарантує максимальне збереження натурального смаку фруктів, насиченість вітамінами й енергією сонця. Більшість фруктів, з яких виробляють соки, вирощені на плантаціях Італії, а також Іспанії та інших країн в максимально сприятливих для них природних умовах. Всі продукти ретельно тестуються і обробляються, при цьому контроль якості здійснюється на 50 етапах виробництва.

«Преміальний бренд Derby Blue вже давно став синонімом натуральних соків і нектарів найвищої якості, котрий, як кажуть самі італійці, передає істинний смак сонячної Італії», - коментує керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО» Ірина Моісеєва. - За нашими першими спостереженнями соки Derby Blue особливо сподобалися дітям, адже це саме той випадок, коли продукт є настільки ж поживним і корисним, як і смачним».

Derby Blue представлені в зручних скляних пляшках стильного синього кольору об’ємом 0,2 л. На АЗК «ОККО» можна придбати яблучний, ананасовий, грейпфрутовий соки та сік червоного апельсина. З часом ця пропозиція буде розширюватися, так само, як і кількість автозаправок, де вони продаватимуться.

Поділитись