Президент «Концерну Галнафтогаз» - кращий топ-менеджер України за версією журналу «Компаньйон»
02.02.2015

Президент «Концерну Галнафтогаз» - кращий топ-менеджер України за версією журналу «Компаньйон»

Президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов посів перше місце у рейтингу Топ-10 кращих топ-менеджерів України 2014 року за версією журналу «Компаньйон». Рік тому у цьому ж рейтингу Віталій Антонов посідав 12 місце.


Серед претендентів на звання кращого менеджера країни цього разу було 164 керівники українських компаній. Переможець рейтингу визначався за результатами консолідованого голосування, у якому брали участь, як відвідувачі сайту журналу «Компаньйон», так і 30 експертів з числа самих топ-менеджерів, провідних ділових журналістів, фахівців українських і міжнародних кадрових агентств.

 

Журнал «Компаньйон» відзначив серед менеджерських якостей Віталія Антонова успішне управління бізнесом у кризовий період. Описуючи досягнення «Концерну Галнафтогаз» за 2014 рік, видання вказує на активний ріст мережі АЗК «ОККО», зокрема, будівництво 16 нових брендових автозаправних комплексів і реконструкцію у новому сучасному форматі ще 19 АЗК. Як важливий прогресивний крок компанії журнал характеризує встановлення на 34 АЗК мережі «ОККО» пристроїв для зарядки електромобілів.  

Поділитись