Президент «Концерну Галнафтогаз» провів майстер-клас для працівників компанії
14.04.2011

Президент «Концерну Галнафтогаз» провів майстер-клас для працівників компанії

13 квітня президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов провів для працівників компанії майстер-клас з питань внутрішньої комунікації.

З погляду Віталія Антонова, хоч «Концерн Галнафтогаз» входить нині до числа найбільших компаній України, але у внутрішньокорпоративному спілкуванні необхідно зберігати принципи маленької компанії, коли працівники усіх ланок спілкуються між собою, і багато ідей народжується у неформальних бесідах. Адже навіть у рутинній, на перший погляд, роботі можна знайти можливість і для творчості, і для раціоналізації.

«У мене є дві мрії в житті – створити найефективнішу компанію і зібрати таку ж суперефективну команду, що нею управлятиме», – наголосив Віталій Антонов. І штрихами накидав шлях до їх втілення. Він пояснив, що нині в Україні паралельно існують дві моделі бізнесу – східна і західна. Перша будується суто на близькості до влади і ресурсу, друга – на фаховості й креативності кожного учасника бізнес-процесу. Перша визнає суто авторитарний стиль управління, друга орієнтована на те, аби видавати колективний продукт колективного розуму. «Я певен, що нам набагато ближча західна модель, – зазначив Віталій Антонов, – тож давайте доводити її до досконалості».

Поділитись