Президент «Концерну Галнафтогаз» виступив на Київському міжнародному економічному форумі
17.10.2016

Президент «Концерну Галнафтогаз» виступив на Київському міжнародному економічному форумі

Президент «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») Віталій Антонов взяв участь у Київському міжнародному економічному форумі, що відбувся 6-7 жовтня.

У своєму виступі в рамках панельної дискусії на тему «Лідерство і реформи» президент «Концерну Галнафтогаз» багато уваги приділив проблемам  тіньової економіки, яка, на його думку, є основним чинником, що стримує розвиток бізнесу в Україні. Наприклад, за його оцінками, на паливному ринку, де працює мережа «ОККО», тіньова частка сягає 20-30%  - це нафтопродукти, які виробляються контрафактно та реалізуються без сплати усіх належних податків. Добросовісним гравцям складно конкурувати  з таким тіньовим потоком.  Тому у вирішенні цієї проблеми учасники ринку сподіваються на подальшу співпрацю з держорганами у створенні ефективного механізму обліку та оподаткування нафтопродуктів у роздрібі.

З іншого боку, як зазначив Віталій Антонов, відповідальний бізнес в Україні сьогодні здатен бути драйвером багатьох процесів, які вестимуть Україну до більш прозорої економіки й до більш якісного рівня життя. «Концерн Галнафтогаз», зокрема, забезпечує повноту всіх податкових виплат до державного бюджету (у 2015 році ця сума склала понад 6 мільярдів гривень, що становило понад 1% усіх бюджетних надходжень).

Київський міжнародний економічний форум –заснована у 2014 році дискусійна платформа, на якій щороку збираються авторитетні експерти теорії і практики бізнесу з метою сформувати загальне бачення шляхів модернізації економіки України, а також консолідувати  представників бізнесу, влади та експертної спільноти для здійснення таких реформ. 

Поділитись