Президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов бере участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі
29.01.2010

Президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов бере участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі

У середу, 27 січня, у швейцарському Давосі розпочався Всесвітній економічний форум, один з найавторитетніших представницьких заходів у світі. Це ювілейний 40-й форум, цьогоріч він проходить під гаслом: «Поліпшити стан планети: переосмислити, перепланувати, перебудувати світ».

У форумі бере участь президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов. Зокрема, 28 січня Віталій Антонов взяв участь у 3-му Давоському круглому столі з питань благодійності «HI-TEACH = High-tech + Освіта + Філантропія». Гостями круглого столу також були президент Держави Ізраїль Шимон Перес, екс-президент США Білл Клінтон, співзасновниця Фонду Білла та Мелінди Гейтс Мелінда Гейтс, засновник Вікіпедії Джиммі Вейлс та ін.

29 січня Віталій Антонов візьме участь у 6-тій Українській ланч-конференції «Президентські вибори: Що очікує Україну». Очікується, що учасники ланч-конференції проведуть телеміст з обома кандидатами у Президенти України, які сформулюють своє бачення глобальних економічних процесів та місце України у них.
Поділитись