Президент "Концерну Галнафтогаз" виступив з доповіддю на відкритті Львівського міжнародного економічного форуму
01.10.2009

Президент "Концерну Галнафтогаз" виступив з доповіддю на відкритті Львівського міжнародного економічного форуму

Сьогодні у Трускавці в готелі Ріксос розпочався 9 Львівський міжнародний економічний форум. Вітальною промовою форум відкрив Президент України Віктор Ющенко. На форумі з доповіддю «Вихід українського бізнесу з тіні як запорука отримання іноземних інвестицій» виступив Віталій Антонов, голова наглядової ради "Концерну Галнафтогаз".
"Для виведення української економіки з тіні, - зазначив Віталій Антонов, - принциповими та необхідними заходами є завершення приватизації, як широкомасштабного соціально-економічного процесу перехідного етапу розвитку української економіки, реформа податкової політики та прозоре законодавство, ефективна боротьба з корупцією через збільшення відповідальності не лише на усіх рівнях влади а й в приватному секторі, прийняття державної програми, щодо поступової детінізації та легалізації економіки країни, а також спільні активні дії корпоративного сектору та органів державної влади по створенню позитивного іміджу України на міжнародній фінансовій арені."

Під час Форуму, Президент України Віктор Ющенко нагородив Віталя Антонова орденом "За заслуги" III ступеня. Нагадаємо, що Президент України підписав Указ про нагородження Віталія Антонова ще 18 серпня 2009 року.

Поділитись