Привчаємо до турботи змалечку!
11.03.2013

Привчаємо до турботи змалечку!

Мережа «ОККО» впродовж 2012 року опублікувала серію навчальних ігор та порад на екологічну тематику для маленьких читачів журналів «Ангелятко» та «Ангеляткова наука».

В цікавій ілюстративній формі було видано низку порад для малюків на тему ощадливого ставлення до ресурсів. Окремо вийшла серія порад від чарівного грифона про поведінку на природі під час відпочинку та поводження із звірятами, пташатами і  комахами.

«Моделі тої чи іншої поведінки формуються ще в дитинстві, – розповідає менеджер з проектів корпоративної соціальної відповідальності «Концерну Галнафтогаз» Марічка Кучеренко. – Тому надзвичайно важливо приділяти увагу та час власне вихованню та формуванню правильних моделей поведінки у дітей. Тому що «перевиховати» дорослого – набагато складніше. Важливо показати дітлахам, як потрібно чинити у тій чи іншій ситуації, а ще важливіше – пояснити їм, чому потрібно діяти так, а не інакше. Це стосується усіх аспектів виховання, у  тому числі й питань поведінки на природі, чи ощадливості у використанні ресурсів».

Нагадаємо, що у «Концерні Галнафтогаз» діє власна корпоративна програма Go green, що включає  впровадження принципів «зеленого офісу» у всіх структурних підрозділах Компанії,  пошук нових ресурсоощадних рішень та технологій у будівництві АЗК «ОККО» та промоцію екологічно відповідальної поведінки серед партнерів та клієнтів Компанії. 

Поділитись