Проект «ОККО АРТ» виходить за межі реальності
20.01.2016

Проект «ОККО АРТ» виходить за межі реальності

Мережа АЗК «ОККО» розширює мистецькі горизонти проекту «ОККО АРТ». Так, у жовтні минулого року на одному з київських АЗК мережа презентувала мурал «Мисливці» – зразок популярного вуличного мистецтва, а вже у грудні на АЗК поблизу Львова з’явилася робота «Світ Юрського періоду», виконана в незвичній та ефектній техніці «3D-арт».

«Коли ми задумували проект «ОККО АРТ», то мали на меті не просто прикрасити наші АЗК, а дещо більше – показати розмаїття форм, технік та підходів до вуличного мистецтва. І якщо перший об’єкт – це приклад більш звичного нам по формі сучасного стріт-арту, то другий – яскравий приклад того, що у ХХІ столітті художнику не завжди потрібні фарби, а іноді достатньо лише комп’ютерної мишки», – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів.

Так на АЗК «ОККО» у селі Солонка, що під Львовом, з’явився велетенський динозавр, який наче вривається у наш світ з паралельної реальності. «За той час, що динозавр живе у нас на заправці, ми переконалися, що найбільше йому до вподоби французькі хот-доги. А обрав він нас саме тому, що ми готуємо ці хот-доги дуже смачно», – жартуючи, розповідає один з працівників АЗК.

Об’єкт вражає не лише своїми масштабами, а й здатністю «оживати»: якщо стати в правильній точці, то плоске зображення набуде об’єму, а фото буде з повним «ефектом присутності».

«Задача була непростою – оживити зображення за допомогою графічних засобів та сучасного програмного забезпечення, – розповідає креативний директор дизайн-студії «БАМБУК» Олесь Кучеренко. – Складно було й через відсутність «живих» та об’ємних зразків для наслідування. Однак команді дизайнерів та ілюстраторів вдалось досягнути фотореалістичності та органічно вписати персонажів в середовище, поєднуючи 3D та 2D технології методом Matte Painting (цифрове колажування)».

Нагадаємо, що мережа «ОККО» долучилася до підтримки й популяризації актуальної культури стріт-арту восени 2015 року. Масштабний проект «ОККО АРТ» має на меті забезпечити благоустрій території АЗК трендовими європейськими методами та розвивати естетичний смак городян. Ініціатива буде реалізована на багатьох АЗК мережі по всій Україні спільно з кращими представниками сучасного вуличного мистецтва та дизайну.

Клієнт – мережа АЗК «ОККО»:

Василь Дмитрів, керівник департаменту маркетингу ПАТ «Концерн Галнафтогаз», мережа АЗК «ОККО»

Романа Мороз, керівник відділу реклами

Дизайн-студія «БАМБУК»:

Creative Director: Олесь Кучеренко

Art Director: Олександр Нестеренко

Modeler Designer: Павло Капінос

Digital Artist: Мар'яна Пащук, Валентина Коваль

Account: Марта Базіняк

Поділитись